Technologie

Naszą pasją jest produkcja rozwiązań POS.

Zastosowanie technologii, takich jak: frezowanie, termoformowanie, czy wtrysk, umożliwiają obróbkę materiałów z tworzyw sztucznych (PET, PS, PP, ABS, PCV, PMMA, VIVAK, AXPET,DIBOND), oraz aluminium, drewna, MDF.
Elementy metalowe ze stali jak i aluminium, zginamy, spawamy lakierujemy proszkowo i natryskowo. Materiały drewniane z płyty wiórowej, pilśniowej, MDF, sklejki i inne obrabiamy, wycinamy, lakierujemy i zdobimy. Stosujemy sitodruk na wszystkich podłożach, mamy możliwość tampodruku, druku offsetowego oraz druku cyfrowego.

Wszystkie nasze wyroby cechuje wysoka jakość gdyż wiemy, że dobry projekt i jego realizacja zapewnia nasz wspólny sukces. Dysponujemy wiedzą i urozmaiconym parkiem maszynowym co pozwala nam twierdzić, że jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom jakie zostaną przed nami postawione.

Zastosowanie druku cyfrowego UV w rozdzielczości 720×1440 dpi. tuszami utwardzanymi promieniami UV osiągamy niemal fotograficzną jakością. Druk ten charakteryzuje się bardzo wysoką trwałością i niską ścieralnością, dzięki czemu nie ma konieczności dodatkowego zabezpieczania materiału przed uszkodzeniem mechanicznym, co znacząco obniża koszty produkcji. Maszyna którą posiadamy pozwala na druk materiałów do podświetleń bardzo wysokiej jakości, której nie można uzyskać przy pomocy innych metod druku cyfrowego. Płyty po podświetleniu zyskują bardzo wyraziste kolory, na których nie znajdziemy efektu „paskowania”.

Posiadamy maszyny do druku solwentowego wysokiej rozdzielczości 1440×1440 dpi. Wydruki te cechuje bardzo wysoka jakość oraz odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki naszemu ploterowi tnącemu z pozycjonerem optycznym który wykorzystuje system wykrywania krawędzi OPOS możemy produkować naklejki w dowolnym kształcie i nakładzie. Chcąc uzyskać trwałe wydruki solwentowe, które posłużą do długoterminowych ekspozycji zabezpieczamy je za pomocą laminatu.